Login
Er zijn nog geen producten in jouw winkelwagen geplaatst.
Categorieën
MENG Vloeistoffen / F. TEK 77 intensieve reiniger en ontsmetter
F. TEK 77 intensieve reiniger en ontsmetter
Verwachte levertijd
: 1 dag(en)
Standaard levertijd
:
Dit product is niet uit voorraad leverbaar
TEK 77 is een concentraat en dient dus verdund gebruikt te worden, afhankelijk van de mate van vervuiling en toepassing schrijft de fabrikant een verdunning van 5% voor.
Voorbeeld dosering 5%: Om 5 liter gebruiksklare reinigingsvloeistof aan te maken dient 4750 ml water met 250 ml Tek 77
TEK 77 is economisch in gebruik, met een fles van 1 liter maakt men dus 20 liter gebruiksklare reinigingsvloeistof bij een verdunning van 5% !
Specifiek ontwikkeld voor het reinigen van munten, klokken, horloges, messing sproeidelen van carburateurs en juwelen.
Niet geschikt voor tin, zink en lichtmetaal (aluminium)! We raden aan eerst een proefstuk te testen vooraleer dit product op gevoelige onderdelen te gebruiken.
Sorteren op:
Deze review wordt niet direct geplaatst omdat deze eerst goedgekeurd moet worden door de beheerder. Wanneer deze review goedgekeurd is, verschijnt hij op deze pagina.
Deze review wordt niet direct geplaatst omdat deze eerst moet worden goedgekeurd door een beheerder. Wanneer deze review goedgekeurd is zal hij verschijnen op deze pagina.
Geen reviews gevonden.